-

او با تاکید بر اینکه واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند، اشتباه محض است، ادامه داد: ما هم صرفا در این دکان تنها کفش‌های اهل ایران می فروشیم و امید واریم که دیگر فروشندگان و صنف‌ها نیز در این مسیر قرار گرفته و در راستای حمایت از ایجاد داخلی گام بردارند .

گردنبند نقره شیک

وی بیش تر کرد: ما در ایجاد کفش هیچوقت در کیفیت قلیل نمی‌گذاریم، کفش‌های تولیدی ما زیاد با کیفیت بوده و ما خودمان جنس موضوع نیاز خویش را تولید می‌کنیم، در تبریز هم قریب به ۳۰۰ الی ۴۰۰ تولیدی و کارگاه باشد .

ست نقره

این فروشنده اجناس تولید داخل، در توصیه‌ای به فروشندگان دیگر ابلاغ کرد: از دیگر فروشندگان هم تقاضا داریم که فرآورده فرنگی نیاورند چرا که با بهبود مراحل کسب و فعالیت در بازار فروشندگانی که کالا ایرانی می‌فروشند، به مراتب کیفیت محصول ها هم فراتر رفته و کالاهای تولید داخل جای خود را به کالاهای خارجی می‌دهند، در نتیجه‌ی چنین کسب و کاری رونق در بازار ما جاری گردیده و چرخ اقتصاد کشورمان به رونق تمام خواهد چرخید .

خرید دستبند نقره

فروش

اجناس داخلی، سرویس به جامعه است

آقای موحدی، نیز یک عدد از فروشندگانی هست که به مدت ۵۰سال میباشد که متاع ایرانی می‎فروشد، این فروشنده هم جزء ۴۰۰ فروشنده‌ای است که در راستای حمایت از ساخت داخلی تابلوی “با افتخار فقط محصول اهل ایران می‌فروشیم” بر روی دیوار فروشگاه خویش آویخته است، این فروشنده در گفت‌وگو با ایسنا، ابلاغ کرد: فروشندگان ما هر اندازه که اجناس ایجاد درون را بفروشند به عبارتی مقدار در راستای پویایی و رونق اقتصاد کشورمان قدم برداشته‌اند .

گوشواره نقره شیک

او با اشاره به اینکه اتحادیه‌ی کفاشان تبریز به همپا ۴۰۰ دکان کفش در راستایی حمایت از ایجاد داخلی متحد شده‌اند، یادآور شد: این مورد در راستای حمایت از تولید داخلی و همینطور تولید رونق در بازار داخلی بوده است، ما کلیه این تصمیم را گرفته‌ایم و اتحادیه کفاشان تبریز نیز در این راستا پشتوانه ماست، نیز پشتیبان ما میباشد .

او در خصوص تفاوت کفش‌های ایجاد داخلی و خارجی نیز طولانی تر کرد: کفش‌های ساخت تبریز فراوان با کیفیت بوده و ما خودمان این کفش‌ها را می‌سازیم، اما هیچوقت نمی‎دانیم که کفش‌های دیگر از چه چیزی و در چه قوانینی ساخته شده‌اند .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 | 23:37 | نویسنده : alizadeh |