-

جدیدترین

نوع های گوشواره گوشواره ها یکی از پرطرفدارترین زیورآلات زنانه می باشند که زنان با افتخار از آن ها استعمال می کنند، البته گزینش گوشواره مناسب بستگی به رنگ لباس، فرم فیس و ذوق شخصی اشخاص داراست . گوشواره ها نوع های متفات و متنوعی دارند که گزینش را برایتان مشقت بار میکنند، در این بخش از نمناک مدل های جدید و شیک گوشواره را برایتان توده اوری کرده ایم که صد رد صد خوشتان می آید .COOLING

ست نقره

گوشواره میخی

گوشواره دخترانه ماه و ستاره ای در‌صورتی‌که صورت کشیده ای دارید بهتر می‌باشد از گوشواره های آویز استعمال نکنید زیرا فیس تان را کشیده خیس نشان ارائه میکنند شایسته ترین گوشواره برای شما گوشواره های رینگ ای هستند، در صورتیکه رخ تان گرد میباشد گوشواره های آویز برای شما مطلوب می باشند .

خرید دستبند نقره

گونه گوشواره گوشواره آویز زنانه شیک و مجلل یکی از سبک های جدید گوشواره را میتوان گوشواره های پیرسینگ نامید که گونه های مختلفی دارند، تصویر زیر نشان دهنده گوشواره های پیرسینگ می باشد که برای خانم هایی مناسب اند که گوششان را تعدادی بار شکاف کرده اند .

گردنبند نقره شیک

گوشواره

پیرسینگ

اشکال

گونه گوشواره پیرسینگ گوشواره

نگین دار

گوشواره

نگین دار زیبا مثال هایی دیگر از گوشواره های تازه گوشواره های منگوله دار و بخیه ای هستند که علاقه مندان یگانه خودشان را دارند، مشتری مهم این جور گوشواره ها دختران برنا و امروزی میباشند .

گوشواره نقره شیک

دسته

گردنبندهای خیلی دقیق و دخترانه گردنبندهای ظریف جزء اکسسوری هایی می‌باشند که تمامی دختران به آن ها علاقه دارند، امروزه گردنبندهای سنگین وزن جای خود را به گردنبندهای دقیق و مینی فرآورده داده اند . کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که به گردنبندهای کلفت و سنگین عشق داشته باشد زیرا این سبک گردنبندها دیگر از مد افتاده می باشد .FACE

WHITENING MASKS

گردن بند

پروانه

مدل

گردنبند خیلی دقیق پروانه ای گردنبندهایی که زنجیر دقیق و پلاک کوچکی دارا‌هستند مد این روزها میباشند که حسابی از آن ها استقبال میشود، گردنبندهای طلا جواهرات و نقره که پلاک هایی به شکل پروانه، قلب، ضربان قلب، بینهایت، ستاره و . . . دارند .


ظریف زنانه چسبیده به گردن مثال هایی از نوع گرددنبدهای خیلی دقیق و برنا پسند که ذوق و سلیقه دختران امروزی می‌باشند را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده کنید، گردنبندهایی که طرح های تازه و امروزی دارا‌هستند بینهایت زیبا میباشند .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 | 20:54 | نویسنده : alizadeh |