-

انگشتر یکی از زیورآلات دوست داشتنی و پرطرفدار فی مابین خانم ها میباشد که زیبایی دست آن ها را بسیار میکند, سال 2018 جور انگشترهای طلا و جواهرات سپید و نگین دار مد گردیده اند که اشکال آن ها را در ادامه مشاهده میکنید .

این مدل انگشترهای شیک زنانه برگرفته از برندهای معروف و متدهای مد روز سال 2018 می‌باشند که مختص بودن را به شما کادو عر .

گوشواره

های موردعلاقه ولی استون «اما استون» هنرپیشه انگلیسی تبار متولد آمریکا و پردرآمد ترین بازیگر سال 2017 عشق و علاقه ی متعددی به به کارگیری از گوشواره ها دارد، تا جایی که به او لقب ستاره ی شیفته گوشواره را داده اند .ولی

استون

بته استون هنرپیشه زن پر اسم و رسم هالیوودی میباشد که در فیلم لالالند در کنار رایان گاسلینگ خوش درخشید و در انتها به جایزه اسکار هم دست پیدا کرد . البته استون پیروز شایسته ترین هنرپیشه زن | امیلی جین «اما» استون (زاده 6 نوامبر 1988) بازیگر انگلیسی تبار متولد آمریکا میباشد .ال

ولی

استون

ولی

استون هنرپیشه دارای اسم و رسم هالیوود 1 .

گوشواره های Tiffany & Co گوشواره های تیفانی اند کو Tiffany & Co که با اسم پالوما پیکاسو Paloma Picasso نیز شناخته می شوند از جمله گوشواره های مورد علاقه ی، ولی استون می‌باشند .

این گوشواره هایِ آویز از طلای زرد ساخته گردیده و با دانه های الماس تزئین شده اند . گوشواره های (تیفانی اند کو) با صورت پیچ خورده و دقیق کاری های درخشان و درخشان خود زیاد خوشگل و شگفت انگیز به حیث می رسند .


ولی

استون نوع

گوشواره شیک اما استون 2 .

گوشواره های Jennifer Meyer از دیگر گوشواره های موضوع عشق و علاقه ی او گوشواره های نوع جنیفر مایر میباشد که طراحی بی آلایش و زیبایی داراست و با طلای رنگ زرد رنگ به شکل قطره اشک پباده سازی شده و شیک و مدرن میباشد .


3 .

گوشواره های الماس Dana Rebecca Design گوشواره های آویز به صورت Fred Leighton و Nikki Baker از پاراگراف تعیین های وی به شمار می روند .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 12 آذر 1397 | 19:08 | نویسنده : alizadeh |