-

یک عدد از انواع زیاد شیک و پرطرفدار ساعت مچی، گونه های متفاوت ساعت های مچی چوبی هستند که در عین آسانی و زیبایی، مضاعف شیک و اختصاصی به شخص می باشند و استعمال از آن ها هم خیلی مقرون به صرفه هست و نیز اینکه ایجاد پیوندی با طبیعت زیباست .ساعت

مچی مردانه

در حالتی که جزء آن دسته از آقایانی می‌باشید که دلداده طبیعت اند و دوست دارا هستند چه بسا در منزل هم آن را احساس کنند، باید به دنبال اسباب یا اکسسوری هایی باشید که حس طبیعت را به شما منتقل می کنند .ساعت

مچی مردانه

دسته

های ساعت مچی مردانه چوبی ساعت های چوبی بخشی از این گونه از اکسسوری ها می باشند . نه تنها این ساعت ها شما را خرسند و راضی نگه می دارند، بلکه فراوان هم جذاب و اختصاصی بفرد می‌باشند . در شرای شما نیز دوست دارید که گوناگون از دیگران باشید، به کلکسیون زیبایی از ساعت های چوبی که در اینجا برایتان آورده ایم، نگاهی بیاندازید .


WeWood

Kappa Nut Watch مارک « WeWood» یک عدد از برندهایی می‌باشد که در ایجاد ساعت های چوبی تبحر خاصی دارد . این ساعت از چوب گردو و در رنگ های متنوع، از قهوه ای واضح گرفته تا شکلاتی تیره، ساخته شده هست . علاوه بر ساعت، شما می توانید روزهای هفته و تاریخ را در آن مشاهده نمایید . شیشه آن هم ضد خش میباشد . این مدل ساعت با کاغذ گرد و بزرگ خویش برای دست های مردانه شما تعیین مضاعف قابل قبولی خواهد بود .

مارک « WeWood» یک عدد از برندهایی می‌باشد که در ساخت ساعت های چوبی تبحر خاصی داراست .


Nixon

Rotolog Watch برای آقایانی که می خواهند گوناگون تر از سایرافراد باشند، این جور ساعت گزینش فوق العاده ای است . این ساعت به سبک مدرن و از استیل ضد زنگ ساخته شده می باشد . در صورتیکه چه طراحی بند آن یه خرده مجلل میباشد ولی برگه آن بسیار بی آلایش و مینیمالیست می باشد، به همین عامل نسبتاً با هر ذوق وسلیقه ای گونه در می آید .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 | 2:49 | نویسنده : alizadeh |