-

ثبت

یادگاری جذاب روی حلقه ازدواج در دنیای روز جاری که در هر لحظه آن خبرهای عجیب و باورنکردنی می شنوید این بار با خلاقیت طراحان، انگشتری تهیه و تنظیم گردیده هست که می توان صدای عروس و داماد را بر روی آن حک کرد .رینگ

ازدواج

تزویج زیباترین و خاطره انگیزترین اتفاق در معاش هر زن و مردی میباشد که باید یاد آن را به هر روشی تصویب کرد . خلاقیت جالبی را ملاحظه کنید که برای این روز در حیث گرفته شده می‌باشد .درصورتی که از هر زوجی در رابطه ازدواج آن ها سؤال کنید، بدون شک به شما با سلیقه و شوق جواب خواهند بخشید و از خاطرات همین روز برایتان تعریف خواهند کرد . هر مرد و زنی از روز وصلت خویش هزاران عکس دارا‌هستند و آن ها را در آلبومشان نگه داشته اند ولی زیباترین لحظه، لحظه ایست که عروس و داماد بله می گویند .


رینگ

ازدواج

خلاقیت

جالب بر روی رینگ ازدواج

خلاقیت زیاد جالبی که این روزها رواج پیدا کرده است، ضبط کردن صدای عروس و داماد در لحظه آری اعلام کردن و حک کردن موج صدای آن‌ها روی رینگ های ازدواجشان هست . بدین ترتیب پس از سال ها زندگی، آن ها موج صدای آری اعلام کردن خود را هم روی رینگ خویش به یادگار دارند .

گوشواره

های الماس در گالری نیویورکی نگاهی انداخته ایم به باشکوه ترین آلبوم طلا و جواهرات و جواهرات در نیویورک که مقام اشخاص ثروتمند می‌باشد و جواهرات بسیار گران قیمتی و خاصی داراست .گوشواره

الماس

در دنیای پولدارها چه خبر است؟! بخش متعددی از زندگی پولدارها صرف خرید نجومی ترین جواهرات و الماس های تراش خورده و نخورده اختصاص می یابد .

برای سیری در دنیای مد ، زیبایی و گنج باز نیز سری به نیویورک میزنیم، شهری که خاستگاه ثروتمندترین افراد جهان است .


در این شهر مضاعف گرانقدر و باشکوه گران ترین گالری های الماس و جواهرات عالم هم قرار دارا‌هستند . بی نظیرترین و زیباترین الماس ها در این آلبوم ها عرضه می شود و دیدنی می باشد بدانید تنها بعضی از مولتی میلیاردرها و مولتی میلیونرها اذن وارد شدن به این آلبوم ها را دارا‌هستند .


گروه ای از نهایی طراحی یک گالری نیویورکی را ارائه می دهیم، با این توضیح که این الماس های نجومی برای بسیاری قابل خریدن نیستند . احتمالا صرفا طراحان داخلی بتوانند از آنان الگوبرداری نمایند و مثال مشابه را با قیمت ارزان روانه بازار نمایند .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 | 20:22 | نویسنده : alizadeh |